עלינו

המסעדות שלנו הן בית מגוון המיועד לכולם – מהפתיחה ועד אחרון הלקוחות בכל ימות השבוע. היום כשאנחנו מוסד מוכר וידוע כבית אוכל ובילוי המתמחה בפיצה, אנו גאים לשמר מעט שוני בין המסעדות מתוך השקפה של התאמה מקומית לסביבה בה הן נמצאות.

שבתאי פיצה ובירה

seperator

“קצת אריק איינשטיין, קצת ה- DOORS, קצת אהובה עוזרי, קצת מוזיקת עולם, בלוז, קאנטרי, היפ-הופ לעתים והרבה הרבה אוכל מצוין, טרי וישיר.

לנו ארבעת השותפים הכי חשוב מהרגע הראשון לייצר אווירה משפחתית ומאפשרת, בה כל אחד יכול לאכול צהריים עם החבר’ה מהעבודה, לבוא שוב בערב עם הילדים, ולסיים את הלילה עם כוס בירה על הבר.

המסעדות שלנו הן בית מגוון המיועד לכולם – מהפתיחה ועד אחרון הלקוחות בכל ימות השבוע. היום כשאנחנו מוסד מוכר וידוע כבית אוכל ובילוי המתמחה בפיצה, אנו גאים לשמר מעט שוני בין המסעדות מתוך השקפה של התאמה מקומית לסביבה בה הן נמצאות.”

האוכל הייחודי שלנו

seperator

“לעשות פיצה זו זכות בסיסית, פשוטה ומתבקשת. הצורה העגולה המאחדת את האורחים, הקלילות בה היא נאכלת, היכולת להתאים ולשלב אין-סוף תוספות מרתקות ומעניינות ממטבחים שונים בעולם – ועוד לעשות את כל זה מחומרי גלם מקומיים, לשלב עם המון המון בירה ואווירה ישראלית המתקיימת על הקשת שבין הקיבוץ לעיר.”

צפו בתפריטים והתרשמו ממגוון המנות שלנו:

מה הלקוחות חושבים עלינו

seperator
  • "המקום שבזכותו הכרנו... המקום בו היה הדייט הראשון... המקום בו הצטלמנו לחתונה...
    יש דברים שלא שוכחים - משפחת שבתאי תודה לכם על הכל!!"

    ,